اعلام برندگان اسکار نود و یکم/رجینا کینگ اولین جایزه اسکار امسال را دریافت کرد
کد خبر: ۵۲۹۲۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۷
نود و یکمین مراسم اسکار، مهمرترین رویداد سینمایی سال جهان در حال برگزاری در سالن دالبی تیه‌تِر شهر لس آنجلس است. «رجینا کینگ» جایزه «بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن» را دریافت کرد.
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
نود و یکمین مراسم اسکار، مهمرترین رویداد سینمایی سال جهان در حال برگزاری در شهر لس آنجلس است. «رجینا کینگ» جایزه «بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن» را دریافت کرد.
 
تا اینجا «پلنگ سیاه» جایزه «بهترین طراحی لباس» و «بهترین طراحی تولید» را دریافت کرده و «معاون» جایزه «بهترین چهره‌پردازی» و «رُما» هم جایزه «بهترین فیلمبرداری» را دریافت کرد.
 
«فری سولو»(سقوط آزاد) جایزه «بهترین فیلم مستند بلند» را دریافت کرد.
 
«راپسودی بوهِمی» دو جایزه «بهترین تدوین صدا» و «بهترین میکس صدا» را دریافت کرد.
 
«رُما» جایزه «بهترین فیلم زبان خارجی» اسکار را دریافت کرد.
 
«مرد عنکبوتی» اسکار بهترین فیلم انیمیشنی بلند را دریافت کرد.
 
خبر در حال به روز رسانی است...
 
در ادامه فهرست برندگان ۲۴ بخش‌ مختلف اسکار ۲۰۱۹ آمده است:
 
بهترین فیلم
 
«بلکککلنزمن»
 
شان مک‌کیتریک، جیسون بلوم، ریموند مَنسفیلد، شاون ردیک، جوردن پیل، اسپایک لی
 
 
 
 
 
«پلنگ سیاه»
 
کوین فیگ
 
 
 
 
 
«راپسودی بوهِمی»
 
گراهام کینگ و جیم بیچ
 
 
 
 
 
«سوگلی»
 
سیسی دمپسی، اد گوئینی، یورگس لانتیموس، لی مَگیدِی
 
 
 
 
 
«کتاب سبز»
 
جیم بورک، چارلز بی وسلر، برایان کاری، پیتر فارِلی، نیک والِلونگا
 
 
 
 
 
«رُما»
 
نیکولاس سلیس، آلفونسو کوارون، گابریلا رودریگز
 
 
 
 
 
«تولد یک ستاره»
 
بیل گربر، بردلی کوپر، لینِت هوِل تیلور
 
 
 
 
 
«معاون»
 
برد پیت، دیدی گاردنر، جرمی کلینر، ویل فِرِل، آدام مک‌کِی، کوین مسیک
 
 
 
 
 
بهترین کارگردانی
 
«بلکککلنزمن» اسپایک لی
 
 
 
 
 
«جنگ سرد» پاول پاولیکوفسکی
 
 
 
 
 
«رُما» آلفونسو کوارون
 
 
 
 
 
«سوگلی» یورگس لانتیموس
 
 
 
 
 
«معاون» آدام مک‌کِی
 
 
 
 
 
 
 
بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد
 
«کریستین بِیل» برای بازی در فیلم «معاون»
 
 
 
 
 
«بردلی کوپر» برای بازی در فیلم «تولد یک ستاره»
 
 
 
 
 
«ویلِم دِفو» برای بازی در فیلم «دروازه ابدیّت»
 
 
 
 
 
«رَمی مالک» برای بازی در فیلم «راپسودی بوهِمی»
 
 
 
 
 
«ویگو مورتَنسِن» برای بازی در فیلم «کتاب سبز»
 
 
 
 
 
 
 
بهترین هنرپیشه نقش اصلی زن
 
«یلیتزا آپاریسیو» برای بازی در فیلم «رُما»
 
«گلن کلوز» برای بازی در فیلم «همسر»
 
«اولیویا کولمن» برای بازی در فیلم «سوگلی»
 
«لیدی گاگا» برای بازی در فیلم «تولد یک ستاره»
 
«ملیسا مک‌کارتی» برای بازی در فیلم «میشه منو ببخشی؟»
 
 
 
بهترین هنرپیشه نقش مکمل مرد
 
(برنده) «ماهرشالا علی» برای بازی در فیلم «کتاب سبز»
 
 
 
 
 
بهترین هنرپیشه نقش مکمل زن
 
(برنده) «رجینا کینگ» برای بازی در فیلم «اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند»
 
 
 
 
 
بهترین فیلم‌نامه اقتباسی
 
(برنده) «بلکککلنزمن» چارلی واچل و دیوید رابینوویتز و کوین ویلمُت و اسپایک لی
 
 
 
 
 
بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی
 
(برنده) «کتاب سبز» نیک والِلونگا و برایان کاری به همراه پیتر فارِلی
 
 
 
بهترین فیلم‌برداری
 
(برنده) «رُما» آلفونسو کوارون
 
 
 
 
 
بهترین طراحی لباس
 
(برنده) «پلنگ سیاه» روت ای کارتر
 
 
 
بهترین تدوین
 
(برنده) «راپسودی بوهمی» جان اوتمان
 
 
 
بهترین چهره‌پردازی
 
(برنده) «معاون» کیت بیسکو، پاتریشیا دی هِینی، گرِگ کانوم و کریس گالاهر
 
 
 
بهترین موسیقی متن
 
(برنده) «پلنگ سیاه» لودویگ گورانسن
 
 
 
 
 
بهترین ترانه فیلم
 
(برنده) «کم عمق» از فیلم «تولد یک ستاره» لیدی گاگا، مارک رانسون، آنتونی روزوماندو و اندرو وایات
 
 
 
 
 
بهترین طراحی صحنه
 
(برنده) «پلنگ سیاه» هانا بیچلر و جِی هارت
 
 
 
بهترین تدوین صدا
 
(برنده) «راپسودی بوهمی»
 
 
 
بهترین میکس و ترکیب صدا
 
(برنده) «راپسودی بوهمی» جان کاسالی، پل مَسی و تیم کاواجین
 
 
 
 
 
بهترین جلوه‌های بصری
 
(برنده) «اولین انسان» پل لمبرت، جِی دی شوالم، ایان هانتر، تریستان مایلز
 
 
 
 
 
بهترین فیلم بلند انیمیشن
 
(برنده) «مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی» باب پرسیچِتی، پیتر رمزی، رودنی روتمن، فیل لورد، کریستوفر میلر
 
 
 
 
 
 
 
بهترین فیلم زبان خارجی
 
(برنده) «رُما» آلفونسو کوارون از کشور مکزیک
 
 
 
بهترین فیلم مستند
 
(برنده) «فری سولو»(صعود ناامن) جیمی چین، الیزابت چای واسارهلیی، شانون دیل و اوان هایز
 
 
 
بهترین فیلم مستند موضوع کوتاه
 
(برنده) «پایان دوره محکومیّت» رایکا ذهتابچی، ملیسا برتون، لیسا تاباک و گَرِت کِی شیف
 
 
 
 
 
بهترین فیلم کوتاه انیمیشن
 
(برنده) «بائو» دامی شی و بکی نیمن کاب
 
 
 
 
 
بهترین فیلم کوتاه
 
(برنده) «پوست» گای نِیتیو، اندرو کارل برگ، تیم هارمز و جِیمی رای نیومن
 
برچسب ها: برندگان ، برندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
پربازدید های ورزشی
فناوری
حوادث
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین